Logo Sneakerpeeker

Obchodní informace

Obchodní podmínky internetového obchodu - www.sneakerpeeker.cz

I. Obecná ustanovení

1.Tyto obchodní podmínky definují, způsob poskytování služeb elektronickými prostředky a prodej prováděný prostřednictvím internetového obchodu www.sneakerpeeker.cz. Obchod provozuje společnost SNEAKER PEEKER Sp. z o.o. se sídlem v Maszewo na ul. Kręta 1, zapsaná do rejstříku podnikatelů Národního Soudního Rejstru vedeného Okresním Soudem v Zielona Góra, VIII Ekonomické Oddělení KRS pod číslem KRS: 0000818932 NIP: 5993245748 REGON: 385069358, základní kapitál 200000 PLN. (dále jen „prodávající“).

2. Kontakt s prodávajícím probíhá prostřednictvím: e-mailové adresy: hello@sneakerpeeker.cz

3. Tato nařízení jsou stále k dispozici na webových stránkách www.sneakerpeeker.cz způsobem umožňujícím jejich získání, reprodukci a záznam jejich obsahu kdykoli tiskem nebo uložením na datovém nosiči.

4. Prodávající informuje, že využívání služeb poskytovaných elektronicky může být spojeno s ohrozením každého uživatele internetu, spočívající v možnosti zavedení škodlivého softwaru do telematického systému zákazníka a získání a úpravě jeho údajů neoprávněnými osobami. Aby se předešlo riziku výše uvedených nebezpečí, měl by zákazník použít vhodná technická opatření, která minimalizují jejich výskyt, zejména antivirové programy a firewall.

 

IdoSell Trusted Reviews
4.64 / 5.00 537 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-03-05
Creates with chatfpt4 - very good shoes fast delivery to Cz my recommendation
2023-10-18
Everything ok, I was very satisfied with thé shop.
We have a website in your language
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel